Білінгвальні класи Ліко-школи

BILLINGUAL VIDEOTELLING | EPISODE 1 | MATH

ℹ️ B-classes of primary Liko-school have a unique bilingual education program. We have successfully combined the mandatory academic subjects of the Ukrainian and American programs.

We use active learning methods and practical skills in classes. For example, "My Pals are Here " program from Singapore Math is a special math curriculum designed to build math fluency and help students hone problem-solving and critical thinking skills. Together we use charts, illustrations, hands-on activities and try to solve simple mathematic problems with fun.

Білінгвальні класи початкової Ліко-школи мають унікальну двомовну програму навчання. Ми вдало поєднали основні навчальні предмети української та американської програм. Наші уроки будуються на активних методах навчання та застосуванні вивченого на практиці. Такою є програма "My Pals are Here Maths" від Singapore Math — спеціальний навчальний план з математики, розроблений для розвитку вільного володіння математикою та для допомоги учням у відточуванні критичного мислення і навички вирішення проблем. Із школярами ми працюємо з графіками, ілюстраціями, виконуємо практичні вправи та намагаємося розв'язувати прості математичні задачі весело та цікаво.