Анастасія Чабанюк

Вітаю! Мене звуть Анастасія Михайлівна Чабанюк.

Я учителька початкових класів, закінчила  Київський університет імені Бориса Грінченка. Досвід роботи 11 років, я спеціалістка ІІ категорії.

Пройшла курс тренінгів «Нова українська школа». Є активним користувачем платформи Ed-era.  Систематично відвідую тренінги Учительської платформи. Отримала сертифікати за участь у тренінгах:

• Безпека дітей в Інтернеті;
  • Нова українська школа;
  • Цифрові інструменти в роботі учителя;
  • Використання прийомів та методів ейдетики на уроках в початковій школі;
  • Успішне вчителювання - прості рецепти на щодень;
  • Інструменти сучасного вчителя;
  • «Булінг та домашнє насильство – як діяти та не втратити самоконтроль»
  • Прозора школа: як побудувати доброчесне середовище
  • Сміливі навчати
  • Воркшоп. Клуб СЕЕН: вісім кроків

Використовую творчий підхід, як в навчанні, так і вихованні. Маю досвід роботи   педагогом – організатором та ведучим заходів в дитячих таборах, займаюсь співами, тому і з учнями люблю влаштовувати творчі вечори, театральні виступи.

Переконана, що вчитель - важлива особистість в житті кожної людини і він має проявляти любов, повагу, підтримку та  індивідуальний підхід  до кожної дитини, а також мати ресурс вислухати, зрозуміти і почути кожного.

Вважаю, що «від педагога залежить, яким стане серце дитини – ніжною квіткою чи засушеною корою. Заповітна мрія кожного мислячого педагога – щоб серце вихованця було чутливим до кожного слова вихователя, щоб дитяча душа відгукнулась, мов ніжна струна, на тонку музику його душі".(В.Сухомлинський)

Мріяла стати вчителем з дитинства і дуже люблю справу, з якою іду по життю.