Мареєв Олександр

Вітаю!

Мене звати Мареєв Олександр Юрійович. У Ліко-школі обіймаю посаду куратора.

Освіта:

• 2019- Київський університет імені Бориса Грінченка

Спеціалізація: 032. Всесвітня історія (аспірант) (академічна довідка з відзнакою, підготовлено дисертацію до захисту);

• 2017- Київський університет імені Бориса Грінченка

Спеціалізація: історик-дослідник, історик-педагог (магістр);

• 2013- Київський університет імені Бориса Грінченка

Спеціалізація: історик, вчитель історії, вчитель правознавства (бакалавр).

Досвід роботи:

• Викладацька діяльність. 2018–2022. Київський університет імені Бориса Грінченка. Викладач з історії (підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання). 2019 і дотепер. Лектор освітньої-благодійної програми на базі бібліотеки для дітей ім. П. Усенка, мета якої полягає у проведенні ряду патріотично-виховних відкритих лекцій з курсу історії України / всесвітньої історії (неодноразово відзначений подяками). 2020. Мав можливість випробувати себе в ролі співробітника‑волонтера Київської Малої академії наук (високопрофесійні навички відміченні подякою);
  • Наукова-дослідницька діяльність. 2013- успішно навчався в Київському університеті імені Бориса Грінченка за спеціальністю 6.020302 «Історія». Тема дипломної роботи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»: «Дипломатичні відносини Франції та Німеччини як чинник європейської та глобальної конфронтації (1871–1914)». Після закінчення бакалаврату вступив до магістратури Київського університету імені Бориса Грінченка. Темою наукової роботи обрано: «Православна церква в Україні
    1861–1874 рр.: конфесійний та суспільний аспект». У процесі навчання брав активну участь у громадському житті факультету. У вересні - жовтні 2017 р. у складі робочої групи історико-філософського факультету опрацьовував архівний матеріал для обґрунтування необхідності встановлення університетського меморіалу «Героям українцям Першої світової війни». Брав участь у VII-ому Всеукраїнському між університетському турнірі студентів з історії (III місце у командній грі), а також у Міжнародних археологічних розкопках у Польщі. Наказом від 25.03.2019, у зв’язку з успішним освоєнням навчальної програми, переведений на навчання за кошти місцевого бюджету. З вересня 2019 року розпочав навчання в аспірантурі. В кінці 2019 року увійшов до складу суддів VІІІ-го Всеукраїнського між університетського турніру студентів з історії.
  • Основні методи, прийоми та «фішки», які використовую роботі:

Прихильник ідей та методів гуманної педагогіки (це та, яка може наблизити дитину до пізнання самих себе, тощо) побудованих на класичній педагогіці Коменського, Песталоцці, Руссо, Пирогова, Ушинського, Макаренка, Сухомлинського та ін. Гуманна педагогіка визначає мій характер як вихователя у трьох якостях: доброта, щирість, відданість. Учнів, стараюсь виховувати в рамах порядності, патріотичними. Бо, саме ці якості в майбутньому будуть пріоритетними для формування громадян й громадянського суспільства України майбутнього.

• Слова, які мене надихають на роботу:

«Учителю, виховуй учня так, щоб згодом було в кого вчитись...(Б. Паскаль)».