Анастасія Мокрогуз

Вітаю! Мене звати пані Анастасія, у Ліко-школі я кураторка початакових класів. Anastasia Mokroguz

Мій досвід роботи – 5 років. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

Освіта: диплом бакалавра «вчитель української мови та літератури», диплом магістра «викладач філологічних дисциплін закладу вищої освіти, вчитель зарубіжної літератури та англійської мови закладу середньої освіти».

Вважаю постійне вдосконалення необхідною умовою розвитку сучасного вчителя. Саме тому відвідую освітні заходи та тренінги, серед яких:

• «Активна оцінка – стратегія успішного навчання» Покорської О.П.;
  • «СЕН як спосіб формування позитивного світогляду» Горбатих В.;
  • «Істина школи з Шалвою та Паатою Амонашвілі»;
  • «На зустріч із собою» Панчук Ю.;
  • Онлайн-курс СЕЕН «SEELEARNING Education the Heart & Mind»;

Щороку навчаюсь в «Академії психологічної компетентоності для кураторів», учасниця курсу «Персональна еволюція та дорослішання команд» Анни Валєнси.
У роботі використовую методику ненасильницької комунікації, індивідуальний підхід до кожної дитини. Знаю, що синергія педагогів, батьків та дитини – це непереможна взаємодія.

Вважаю своїми сильними сторонами: організованість, відповідальність, навички медіаторства, здатність ефективно працювати в умовах багатозадачності, навички командної та індивідуальної роботи з дітьми.

Впевнена, що робота з дітьми та їхнім внутрішнім світом дозволяє ніколи не старіти, бути в тренді, отримувати купу позитивних емоцій та наповнюватись ресурсом із дня у день.