Олена Сусліна

Привіт!suslina
Мене звуть Сусліна Олена. У Ліко-школі я вчителька німецької мови, наставниця та тьюторка.
Хочу трішки розповісти про себе.
Моє життєве кредо – «Не засуджуй, а спостерігай та вчись». Навчатися – це те, що приносить мені задоволення протягом всього життя.
Все нове та несподіване завжди викликало у мене цікавість, захоплення і далі з’являлися мрії, що закохували у себе!
Я маю дві вищі освіти, друга «викладач німецької мови та літератури», яку отримала у ЛНУ імені Т.Шевченка і з задоволенням працюю вже 9 років з людьми різного віку. Зараз я викладаю німецьку мову в старшій та середній школі і є класною мамою 10-го класу.

Моє захоплення – це вивчення світу емоцій, стосунків та комунікацій. У 2016 році була учасницею Міжнародного проєкту «Розвиток емоційного інтелекту шляхом соціальних комунікацій», який став відправною точкою до нового світогляду. Останні 5 років я вивчаю, практикую та навчаю ННК (ненасильницькі комунікації), особливе задоволення отримую від роботи з підлітками, якім присвячую все шкільне життя, а інколи й більше.
Моя професійна траєкторія полягає у сенсі «навчайся та навчай», навчаючи учнів іноземній мові, я приділяю увагу комунікаційному підходу та бінарним заняттям.

Найкращий варіант для мене в тьюторстві - це дитина, яка знаходиться в пошуку і готова до відкриттів себе та світу!
Мої сильні сторони як тьютора – це вміння знаходити зв'язок з дитиною, виявити її потреби, сильні та слабкі сторони, організувати та підтримати у досягнені поставлених цілей.
Прикладом позитивного супроводу можна назвати щасливу дитини, яка вміло, без страху помилитися, ставить та крокує до власних цілей.
Має позитивні погляди на життя, легко спілкується з різними людьми, реалізовує свої потреби і прагне розвитку.