Олена Леперт

Вітаю! Мене звати Олена Леперт, у Ліко-школі я вчителька англійської мови.Olena Lepert

Закінчила Ніжинський державний педагогічний  інститут імені М.В. Гоголя, за спеціальністю – англійська, німецька мови.

Мій досвід роботи – 30 років. Маю вищу кваліфікаційну категорію та звання «вчитель-методист».

Моє педагогічне кредо: «Нове необхідно створювати у поті чола, а старе саме продовжує існувати й твердо тримається на милицях звички».

Постійно підвищую свій професійний рівень:

• Пройшла онлайн-курси з викладання англійської мови у 1-х класах за підтримки МОН України та Британської Ради.
  • Учасниця міжнародного освітнього проєкту GoCamp (2017), регіональних (не)конференцій EdCamp (2017-2021),предметних вебінарів, семінарів, тренінгів, конференцій, майстер-класів.
  • Переможець міських конкурсів «Мій кращий урок». Переможець міської виставки-ярмарку «Освіта і майстерність».
  • Переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2009» у номінації «іноземна мова», дипломант ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2009».
  • Переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник - 2004», дипломант ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник - 2004».

Публікуюся на шпальтах науково-методичного журналу «Англійська мова та література», «Всеосвіта», «На Урок», у збірниках Сумського державного університету.

Мої учні є активними учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч», предметних олімпіад «Олімпус», «Альбус». Маю переможців у програмі обміну майбутніх лідерів FLEX.

Володію інноваційними освітніми методами та технологіями, ефективними формами організації освітнього процесу. Широко використовую технології інтегрованого та інтерактивного навчання, метод проєктів, метод критичного мислення, диференційний та індивідуальний підхід до викладання предмету.

Нестандартні форми проведення уроків сприяють формуванню інтересу здобувачів освіти до мови, підвищують питому вагу самостійної роботи учнів, активізують їхню розумову та пізнавальну діяльність. Проводжу уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Приділяю належну увагу підготовці учнів до ЗНО. Вміло поєдную навчання та виховання дітей.

Маю захоплення: подорожі, читання, психологія.