Олександра Кравченко

Вітаю!Oleksandra Kravcvhenko

Мене звати Кравченко Олександра, у Ліко-школі я вчителька англійської мови.

Освіта: закінчила Академію адвокатури України, факультет – іноземна філологія, магістр, спеціаліст I категорії, перекладач.

Мій досвід – 10 років викладання іноземних мов.

Закінчила курси підвищення кваліфікації Національного педадогічного університету ім. Драгоманова на факультеті «Інноватика у викладанні романо-германських мов».

Моя професійна діяльність розвивається у напрямі створення навчальних посібників та розробок. Написала граматичний довідник з англійської мови «Grammar Tenses», також я авторка навчального посібника вивчення англійської мови на основі автентичних пісенних матеріалів «Sing and learn. English song book for studying grammar and lexical constructions».

Є розробницею та модераторкою англомовних тренінгів:

• Start your year;
  • Make your dreams;
  • Be the first – тренінг з мотивації та психології .

Працювала над створенням міжнародних навчальних проектів:

• Nebraska -Linkoln Global Virtual Classrooms;
  • Modern technologies for substainable environment

У навчальному процесі проводжу заняття за принципом гуманної педагогіки та пошуку індивідуального підходу до кожного свого учня.

Вважаю, що бути вчителем – це круто, так як освіта – це завжди безперервне пізнання нового та активна комунікативна діяльність на основі співпраці та підтримки.