Вікторія Горбатих

Привіт! Мене звати, Горбатих Вікторія Вікторівна, я кандидат психологічних наук, арт-терапевтиня, фасилітаторка проєкту «АVP в Україні».IMG 9782

Мій досвід роботи – 16 років.

Метою моєї психологічної діяльності є формування у дітей стійкої мотивації до навчальної діяльності, розвиток творчих здібностей, пізнавальних та емоційно-вольових процесів, оптимізація самоставлення учнів та гармонійний розвиток особистості.

Окрім сучасних психологічних методик, використовую в роботі STEM – технології (лего-конструювання). Впевнена, для кращого зрозуміння дитини потрібно йти за її інтересами.

Маю художню та музичну освіту.

Постійно приймаю участь у конференціях, фахових тренінгах, семінарах, вебінарах.

Друкуюсь в науково фахових виданнях, в журналі «Методист-вихователь» та на сайті Ліко-школи.

На сьогоднішній день маю сертифікати з таких курсів:
- «Кататимно-імагінативна психотерапія символдрама »
- «Соціальні та емоційні навички ХХІ століття. Навички для підлітків»
- «Ненасильницьке спілкування»
- «Структограма »
- «Підготовка педагогів до роботи в класах, які працюють за всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України»
- «Ейдетика як інструмент розвитку пам’яті в сучасній школі »
- «FIRST LEGO League» та «FIRST LEGO League Junior» - міжнародні STEM-програми для дітей 6-16 років»
- «Як стати тренером FIRST LEGO League »
- «LIONS QUEST Соціальні та емоційні навички ХХІ століття»
- «Ресурси Microsoft Offise 365 для дистанційних уроків»

Чому я працюю з дітьми? Бо діти - це відкрита душа, де особистість ще не набула повних прав. І усвідомлення того, що ти можеш хоч трішечки вплинути на становлення особистості дитини, зорієнтувати її та навчити її жити в злагоді з самою собою і навколишнім світом, надає сил і бажання працювати з ними.