Аліна Слєпова

Привіт, мене звати Слєпова Аліна Вадимівна. Я вчителька інформатики.Слєпова Аліна іфнорматика

Мій досвід роботи – 5 років.

Я учасниця професійних тренінгів:

• майстер-клас «Сторітелінг у навчанні»;
  • тренінг «Креативний цифровий контент сучасного уроку»;
  • тренінг «Інноваційні інструменти вчителя»;
  • тренінг «Активні громадяни»;
  • (не)конференція EdCamp Сhernihiv;
  • гра-тренінг «Життєвий капітал»;
  • тренінг «Сучасні емоційні компетентності 21 століття»;
  • конференції На Урок «Сучасні освітні тенденції: медіаграмотність та критичне мислення»;
  • фестиваль європейських освітніх практик EduFest; інноваціний освітній форум в м. Чернігові;
  • 64-годинний курс за програмою Intel «Навчання для майбутнього»;
  • курс «Базова підтримка життя постраждалих в результаті ДТП» тощо

У своїй роботі я надаю перевагу інтерактивним квестам, адже вони вчать колаборації. Застосовую qr-code та інструменти, спрямовані на застосування набутих вмінь та навичок для роботи з інформацією.

Мої учні є призерами конкурсів «Учнівської комп’ютерної творчості»; дворазовими переможцями міських та обласних етапів фестивалю Дружин Юних пожежних; олімпіад та конкурсів з «Комп’ютерної графіки», «Комп’ютерної анімації», Scratch-фестивалів.

З першого класу вже всі знали, що я буду вчителькою. Саме з цього моменту вирішилась моя доля. Це велика насолода спілкуватись з дітьми, відкривати для них нові можливості. Ти вчишся разом з ними і це круто!