Оксана Романенко

Вітаю! Мене звати Романенко Оксана, у Ліко-школі я вчителька історії.Романенко Оксана історія

Мій досвід роботи – 15 років. Я вчителька першої категорії, старша вчителька.

Учасниця тренінгів:

- Intel (навчання з формувального оцінювання)

- Microsoft (гейміфікація навчання на основі гри Minecraft)

- Queen`s University ( технології у навчальному процесі та їх імплементація, оцінка різних видів навчальних ресурсів та ресурсів для підвищення квалфкацї вчителя).

- Microsoft – hack the classroom

-  Moodle – розробка онлайн курсів та завдань до них

- Участь у роботі зі STEM-проєктами щодо розробки критеріїв оцінювання

- Kmbs - ряд тренінгів для учасників команди школи для створення клієнтського ряду

- Тренінги з критичного мислення

Брала участь у співпраці з канадськими експертами для створення методів та прийомів канадсько-української шкільної̈ програми. Створювала навчальні блоги для покращення комунікацї та засвоєння навчального матеріалу, ведення блогів для командної співпраці та для спілкування в колективі.

Маю досвід використання та впровадження педагогічних технологій різних країн та їх адаптацію до української освітньої системи.

Дотримуюсь життєвого кредо «Добре бути в курсі всіх подій, але краще бути автором цих подій».

У вільний від роботи час маю захоплення: туристичні мандрівки, малюнок та екскурсійні прогулянки нашим містом.

Радію нашому з вами знайомству. Дякую за увагу!