Іван Протак

Привіт, я Іван. Вже більше десяти років працюю в ІТ-галузі і хочу розказати про себе трішки більше.

Закінчив Запорізький національний технічний університет, спеціальність – комп'ютерні системи і мережі.

На третьому курсі заснував власну компанію з продажу та обслуговування комп'ютерної техніки, а після закінчення університету працював розробником сайтів на замовлення.

Переїхавши до Києва, продовжив свій шлях у ІТ сфері. У компанії CyberBionic Systematics на посаді B2B IT Education Program Coordinator працював з великими компаніями, яким було цікаво корпоративне навчання їх співробітників.

Відвідав багато професійних конференцій таких як IT Weekend, SE, .Net Frameworks day, WOW-IT: PM & HR, Lviv Project Management Day і т.д.

За час своєї професійної діяльності працював з блокчейн технологіями, де я зміг побудувати та налаштувати бізнес процеси з інтеграцією CRM (Customer Relationship Management) системи для компанії.

Також допомагав в організації фіналу чемпіонату DevChalenge (всеукраїнський чемпіонат з розробки програмного забезпечення програмістів).

З останніх учбових проектів - реалізований проект для GOITeens, де моєю посадою була CEO (Головним виконавчим директором), були запущені філіали у чотирьох містах України.

Знайомство з Ліко школою почалося з дитячого літнього табору ЛІКС, де діти різного віку вивчали ІТ-технології.

Найбільшим челленджем для мене стало створення STEM-центру в Ліко-школі, з яким я впорався та залишився на посаді керівника.

Цей досвід дав мені можливість створювати класні проєкти для дітей та дати їм можливість створювати проєкти власної мрії!

На мою думку, зараз дуже важливо вивчати ІТ-технології, бо в світі який динамічно оцифровується, безперечно важливо мати навички, які дозволяють створювати власні круті стартапи.

Давайте разом зробимо наших дітей майбутніми компьютерними геніями, яким буде по коліно всі цифрові перешкоди в житті :)