Руслана Ковальчук

Вітаю! Мене звати Ковальчук Руслана Василівна. У Ліко-школі я працюю кураторкою, практичною психологинею, координаторкою програми СЕН (соціально-емоційне навчання) в початковій школі.kovalchuk

За освітою - спеціалістка з біології, практичної психології, магістерка менеджменту за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

Мої професійні здобутки:

- учасниця Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційний менеджмент у закладах освіти»;

- Ukrainian scientific-practical conference of students and young scientists “Science and youth 2018: Priority trends in global change”;

- участь у тренінгу «Взаємоповага як основа протидії булінгу»;

- участь у науково-практичній конференції з аналітичної психології (Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів та Української групи розвитку ІААР);

- пройшла навчання за курсом «Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття»;

- отримала звання педагога-фасилітатора проєкту «На крилах успіху»;

- неодноразово брала участь у Всеукраїнському психологічному фестивалі «ПАРОСТОК»;

- учасниця марафону по арт-терапії з Оленою Тараріною;

- неодноразово була учасником тренінгів на вчительській платформі.

Своїми професійними фішками вважаю використання методів та прийомів соціально-емоційного навчання, ненасильницької комунікації та арт- терапії. Основним в моїй роботі є: відповідальність, креативність, комунікабельність, активність, оптимізм, толерантність, вміння працювати в команді та здібність до швидкого навчання.

Чому я обрала саме цю професію? Як це просто не звучить, але за покликом серця.

Люблю спілкуватися з дітьми, вони навчають мене, надихають ставати кращою та досягати своїх цілей.

У вільний час люблю подорожувати, гуляти лісом, читати, займатися домашніми рослинами та грати в настільний теніс.