Оксана Карпенко

Якщо про щось я і маю уявлення, що мені по-справжньому цікаво та в чому я можу бути корисна, — то це шкільна освіта.dscf5278

Вітаю! Я Карпенко Оксана Миколаївна – заступниця директорки з виховної роботи, керівниця Тьюторської служби, очільниця PR відділу школи, вчителька історії.
Закінчила Ніжинський педагогічний універсітет імені М.В. Гоголя.

Чим я по-справжньому пишаюся — тим, що не боюся змінюватися, тим, що не перестаю вчитися, шукати та пробувати, і ще своєю донечкою та сином.

Для мене школа, яка розвивається гармонійно — це школа, де діти не тільки вчаться, а й танцюють на дискотеках, самостійно створюють простір навколо, мають авторську позицію, де співають, грають в театрі, пробують себе в різних заходах, генерують ідеї, здійснюють маленькі особисті відкриття.

Як очільниця Тьюторської служби я дивлюся на освіту під іншим кутом. Чи зможе школа майбутнього обійтися без вчителів (можливо, так) і тьюторів (а це навряд чи), адже саме тьютори допомагають дитині здобути вміння приймати рішення в тепличних умовах.

Я вчуся у своїх учнів легкому відношенню до життя та здібності швидко вчитися. Діти навчили мене розмовляти з ними на рівних, шанобливо ставиться до їх вибору. Я в захваті від їх підліткової самостійності, тому для мене важливо підтримувати дитячі ініціативи та «відпускати» їх, коли це потрібно.

Я вдячна колегам, які стали моїми вчителями, за натхнення і захопленість. За навик ставити високу планку і бути чесною по відношенню до себе.