Оксана Якушова

Вітаю! Мене звати Якушова Оксана Миколаївна. Я вчителька початкових класів.DSCF5407
Мій досвід роботи – 29 років.

Маю професійні досягнення\нагороди: почесна грамота №4701 від 30.09.2013р. Київської міської державної адміністрації; ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2011» у номінації «Початкові класи».
Активно беру участь у семінарах:
- курс тренінгів «Нова українська школа»;
- «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»;
- учасниця та спікер регіональної (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp KYIVза темою «Прогресивні зміни в початковій школі»;
- учасниця та спікер серії тренінгів на базі учительської платформи «Інструменти сучасного вчителя», «Старі фішки, нові лайфхаки» ;
- учасниця курсу Lions Quest «Соціальні та емоційні навички ХХІ століття »;
- учасниця семінару Паати Амонашвілі «Від серця до серця: мистецтво спілкування з дитиною в сім’ї та школі»;
- IDEC Education NOW International Democratic Education Conference Ukraine 2019;
Разом з класом беремо участь у волонтерських проєктах (організовували збір коштів для закупівлі обладнання у відділення новонароджених у Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України шляхом проведення благодійного концерту в Ліко-школі; регулярно беремо участь в благодійних ярмарках)
Підходи\фішки у викладанні: використання ігрових форм навчання, методики на розвиток критичного мислення, використання ІТ, групова робота , розробка та проведення креатив-боїв.
Учні є учасниками\призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (районного етапу); міської олімпіади з математики під егідою Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Коломійчук Антон – учень здобув І місце та золоту медаль у Міжнародній математичній олімпіаді у Гонконгу 2019р., ІІІ місце та отримав бронзову медаль у фіналі Міжнародної олімпіади з математики, що проходила в Токіо.