Олена Юрченко

Привіт, мене звати Юрченко Олена Володимирівна.DSCF5578

У Ліко-школі я кураторка, вчителька природознавства, викладачка курсу СЕЕН.

Моя освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» (диплом бакалавра). Спеціальність: біологія, спеціалізація – мікробіологія.

Здобуваю освітній рівень «Магістр» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини». Спеціальність: біологія, спеціалізація біохімія.

Активно займаюсь самоосвітою та саморозвитком.

Отримала сертифікати за участь у тренінгах:

• Літній курс Ліко-педагога за такими напрямами навчання як: концепція Нової української школи та соціально-емоційне навчання, інтегроване навчання, тематичне навчання, проєктна діяльність, етика комунікацій та педагогіка партнерства, time management та classroom management, роль ігор у навчально-виховному процесі та організація дозвілля сучасних школярів, digital- інструментарій сучасного вчителя.
  • Академія психологічної компетенції за такими напрямами: ефективна робота з батьками, психологічні методи впливу та вікові особливості розвитку людини.
  • Міжнародна конференція з демократичної освіти IDEC
  • Використання елементів проєктної діяльності в умовах змішаного навчання.
  • Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять.

Пройшла навчання за курсом «Ненасильницькі комунікації» (тренер Катерина Ясько).

Разом з учнями беремо активну участь в благодійних заходах.

Я обрала професію вчителя, тому що з дитинства хотіла допомагати діткам отримувати знання та взагалі не уявляю себе в іншій професії.

Насолоджуюся кожним днем, адже моя робота приносить мені задоволення!