Людмила Хорольська

Вітаю! Мене звуть Хорольська Людмила Олександрівна.DSCF4855

Я вчителька інформатики, класна керівниця.

Мій досвід роботи 6 років.

Я є учасницею різноманітних тренінгів, активно беру участь у проходженні навчальних курсів на різних платформах: EdEra, Prometheus, Cisco. Є  сертифікованим тренером з Кібербезпеки.

Брала участь у:

• регіональній (не)коференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Трудолюб
  • регіональній (не)коференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Reshetylivka
  • Четвертій національній (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine
  • українсько-фінському трансформаційному проєкті «Змінитися за 7 днів»

В моєму арсеналі багато дистанційних курсів, вебінарів та тренінгів:

• курс за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій для ефективного планування й використання справ»,
  • «Біологія. Рослини, гриби та лишайники», онлайн курси з «Вчимося жити разом» та «Основи здоров'язбережної компетентності», курс «Алгоритми і проекти Scratch»,
  • вебінари: «Інтерактивні технології в освіті: залучаємо учнів у процес навчання за допомогою інтернет-сервісів», «Розвиток навичок 21 століття через проектно-зорієнтоване навчання»;
  • проєктний семінар «Insight» «Як створити навчальний кейс», курс «Методика організації та проведення масових навчальних кейсів», «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», тренінг «Game-based learning. Minecraft: Education Edition»

Разом з класом займаємося волонтерством для фонду «Справедливість».

Вважаю професію вчителя однією з найпрекрасніших і найвідповідальніших. Ти постійно навчаєшся у дітей і розвиваєшся завдяки їм. Ліко-школа дала мені можливість не тільки навчати та виховувати дітей, але і розвивати свої вміння і навички.