Оксана Метляєва

Вітаю! Мене звати Метляєва Оксана Петрівна.DSCF5082

Закінчила Київське міське педагогічне училище № 1 імені Н.К. Крупської  та

Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка

Вчителька вищої кваліфікаційної категорії, маю педагогічний досвід — 27 років.

Професійні здобутки, якими я пишаюся:

-LIONS QUEST  за курсом «Соціальні та емоційні навички ХХІ століття».

-Навчання за інноваційною моделлю  з курсу «Інноваційний менеджмент та використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» ( ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти).

- Курс по використанню авторського способу навчання з елементами ейдетики ( Гімназія «Прем’єр» Київської Академії наук).

- Курс навчання з педагогічної технології «Росток» при Інституті післядипломної освіти.

Беру участь у різноманітних тренінгах, таких, як:

- ІІ Всеукраїнський форум Клубу успішних освітян.

-Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів міні- EdCamp KYIV за темою «Прогресивні зміни в початковій школі».

-Третя національна (не)конференція для шкільних педагогів  EdCamp Ukraine 2017 за напрямами «Нова українська школа», «Компетентнісне навчання»,  «Педагогіка партнерствса».

- Семінар з Евою Рамбалою  «Ненасильницьке спілкування».

- Семінар з професором Гордоном Ньюфелдом  «Дитяча психологія».

- Семінар «Емоційний самоконтроль. Розвиток уваги та пам’яті», Міжнародного форуму «Гармонія інтелекту та здоров’я» .

- Майстер-клас «Інтегрований урок у початковій школі».

Пройшла навчання з підвищення професійної компетентності з теми «Ейдетика як інструмент розвитку пам’яті в сучасній школі», пройшла курс навчання з розвитку пам’яті та уваги та маю кваліфікацію інструктора.

У своїй професійній діяльності використовую елементи ейдетики, швидкого запам’ятовування, спрямованої на розвиток уяви, образного мислення, мовлення. Застосовую інтерактивні методи: групову роботу, проектну діяльність, яка розвиває соціальні навички.