Дар'я Макаренко

Привіт! Мене звати Макаренко Дар’я СергіївнаDSCF5443

Я - вчителька початкових класів.

Маю досвід роботи – 13 років.

Магістер, за фахом вчителька початкових класів, національного педагогічного університета ім. Н.П. Драгоманова. У 2017 році отримала диплом магістра за спеціальністю «Управління навчальними закладами» в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.
Моя кваліфікаційна  категорія - "Спеціаліст"

Маю професійні здобутки:

• Пройшла спеціальну підготовку та отримала звання тренера-модератора освітнього проекту «На крилах успіху».
  • Пройшла навчання у літній школі для вчителів початкових класів «START UP #ВЧИТЕЛІВАЖЛИВІ».
  • Учасниця регіональної (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp KYIV за темою «Прогресивні зміни в початковій школі».
  • Брала участь у щорічному Всеукраїнському психологічному фестивалі «Паросток», у міжнародній онлайн конференції «Коучинговий підхід у вихованні» від ГО «Східноукраїнська асоціаціа арт-терапії».
  • Маю сертифікат за проходження курсу програми Lions Quest «Соціальні та емоційні навички ХХІ століття. Навички для підлітків».

Формула щасливої нації для мене виглядає так:

Бажання дитини + Свідомі Батьки + Сучасний учитель = УСПІШНИЙ ДОРОСЛИЙ в майбутньому.

Завжди пам'ятаю про те, що ми – дорослі дітьми вже були, а діти дорослими ще ні! Тому лише у взаєморозумінні, гуманності та емпатії один до одного ми разом можемо сворити сприятливий фундамент для дорослого життя.