Лілія Захарчук

DSCF5436Вітаю!

Мене звати Лілія Захарчук. Я заступниця директорки з методичної роботи в початковій школі. Маю вищу педагогічну освіту, спеціалістка вищої категорії,  з  педагогічним званням – “ Старша вчителька”.

Мій освітянський досвід – 28 років. Я працювала вихователькою групи продовженого дня, вчителькою музики в загальноосвітній школі, вихователькою групи дітей-сиріт професійно-технічного училища, вчителькою початкових класів приватної школи–дитячого садка, вчителькою початкових класів загальноосвітньої школи. Спілкування впродовж багатьох років з  різними дітьми допомогло зрозуміти, яким має бути вчитель, щоб захопити учнів навчанням впродовж життя, виплекати почуття любові та поваги до школи, сформувати навички успішної самореалізації в суспільстві та особистому житті і допомогти дитині бути щасливою.

Останні вісім років я  працювала вчителем початкових класів в Ліко школі і за цей час стала амбасадоркою фінської освіти в Україні (пройшла 150 годинний курс підвищення кваліфікації на базі закладів освіти  в Фінляндії та Естонії), активною учасницею   освітянського руху  Еdcamp, амбасадоркою  проекту «HAPPY UKRAINE», сертифікованою  Бізнес - тренеркою. Наразі  особистий вчительський досвід  допомагає мені здійснювати методичну підтримку  діяльності педагогів школи, сприяти їх професійному та особистісному зростанню. Щасливі діти та педагоги, які з радістю йдуть до школи, щоб разом пізнавати нове–моя надихаюча реальність!