Оксана Кравченко

Вітаю! Мене звати Кравченко Оксана Василівнаkravchenko

У Ліко-школі я працюю вчителькою української мови та літератури.

Я науковець-дослідниця проблем мовної освіти в Україні та діаспорі; авторка та редакторка друкованих наукових статей та видань з питань культури мови та формування української мовної ідентичності; вчителька української мови, української та зарубіжної літератури. Маю досвід викладання філологічних дисциплін у ВНЗ.

Досконало володію науково-педагогічними, інноваційними методиками та інтерактивними технологіями викладання, вмію застосувати їх в сучасному освітньому середовищі. Беру участь у міжнародних конференціях, інтернет-конференціях, семінарах, тренінгах й активно впроваджувую педагогічні інновації у власну діяльність (практика ненасильницького спілкування, соціально-емоційного навчання, "Золотого стандарту уроку" та ін.).  Організувую активне навчання і проєктну діяльність.

Успішні учнівські проєкти -  «Літературний мікс» (використання технологій створення інтерактивного плаката), «Казкова школа «Scriber» (нові моделі навчання української мови за допомогою інтегрованого використання ІТ), доброчинний проєкт «Добро починається з тебе».

Особлива гордість – учні-переможці та призери шкільних, районних, міських предметних олімпіад й ІІ, ІІІ, ІV етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.