thumbnail logolyceum

ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ
американський диплом середньої освіти онлайн

Подвійний диплом

Подвійний диплом – це онлайн програма для учнів 7-11класів від провідного американського університету Arizona State University, освітнього партнера DEC-education та Ліко-школи.

По закінченню школи вона дозволяє отримати офіційний амиреканський диплом про середню освіту, залишаючись в Україні.

У вересні 2022 ASU планують відкрити кампус у Києві

Це буде новий освітній формат для України та можливість для українських студентів навчатися в одному з найкращих університетів світу.

А в учнів Ліко-школи буде перевага  для продовження навчання офлайн в університеті за спеціальними умовами. Для талановитих абітурієнтів передбачені стипендії.

Для чого потрібен американський диплом

- Гарантований вступ до закордоного ВНЗ та значне підвищення шансів на вступ до найпрестижніших ВНЗ, не тільки США, а й усього світу.
- Показник готовності до різних освітніх систем та набуття навичок онлайн навчання
- Можливість спробувати закордонне навчання починаючи вже з 9-го класу, зануритися в академічний процес, зрозуміти специфіку оцінювання та відчути себе студентом іноземного університету
- Ідеальне вивчення англійської мови з носіями

Університети, в яких вчаться випускники

• Arizona State University
  • King Abdul Aziz University
  • Lindsey Wilson College
  • Northern Arizona University

Як проходить навчання за програмою «Подвійний диплом»

• кожного року вивчаються 2 предмети
  • заняття вбудовані у шкільний розклад та проходять 5 разів на тиждень по 2 години. Кожне з них супроводжується вчителем Ліко
  • два з п`яти занять відбуваються в режимі реального часу, онлайн, з американським викладачем спеціально для групи учнів Ліко
  • кожному студенту призначений Learning Success Coach, який супроводжує процес навчання дитини, допомагає з розкладом, завантаженням і пересвідчується, що студент встигає виконувати всі завдання

АКТИВНЕ ПОЗАКЛАСНЕ ДОЗВІЛЛЯ

Драматичний, письменницький, психологічний, науковий, садівничий клуби, студентський парламент.

Чому ASU?

Arizona State University (ASU) – провідний навчальний заклад США, в якому навчаються  студенти з усього світу.

Уже 6 років поспіль він займає I місце як найбільш інноваційний університет, випереджаючи Стенфорд та Массачусетський технологічний  інститут.

• Входить у TОП найпрестижніших університетів світу
  • 2-га найкраща онлайн програма по бакалаврату за рейтингом U.S. News and World Report, 2019
  • Серед викладачів: Нобелівські та Пулітцерівські лауреати, члени Національної академії наук США.

Обравши програму "Подвійний диплом", ви отримуєте від ASU

• Навчальну програму
  • Онлайн уроки з американськими викладачами Університету Арізони
  • Супровід та підтримку персонального коуча
  • Участь у позакласних клубах за інтересами

Найвигідніші умови для отримання американського диплома про середню освіту

• ЕКОНОМІЯ ЧАСУ: програму можна пройти під час навчання у старших класах в Ліко-школі, поєднуючи зі звичною програмою та не витрачаючи часу на перельоти
  • ЕКОНОМІЯ ЗУСИЛЬ: завдяки 3-сторонньому партнерству та злагодженій роботі ASU, DEC і Ліко-школи батькам та дитині не потрібно витрачати час на залагодження організаційних питань, пошук провайдера, збір документів та комунікацію з навчальним закладом.