НАПРЯМИ НАВЧАННЯ

СТВОРЮЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ З НАМИ

Починаючи з 8-го класу учні розподіляються за профілем навчання і обирають один з напрямів: IT, медична біологія і технології, архітектура та дизайн. Відповідно до обраного напряму будується розклад дітей і розподіляється предметне навантаження.

biolog1

«Сучасні біотехнології»
«Основи медицини»
інтегрований курс
«Світ через призму науки» +
«Біоінформатика»

«Дизайн мислення»

«Медіаграмотність»

Для кого?

Напрям «Біотехнології та медицина» саме для тебе, якщо ти захоплюєшся сучасною наукою та медициною, маєш хороші знання з біології, хімії та фізики і хочеш поглибити їх ще більше, отримати практичні навички на лабораторних та практичних роботах, знання про реальне застосування наук у щоденному житті від досвідчених практиків на спецкурсах даного напрямку та закласти фундамент майбутньої професії.

biolog2

Інформаційні технології (ІТ)

Освіта за напрямом «IКT технології» в Ліко-школі передбачає поглиблене вивчення навчальних предметів, на яких базуються основні ІТ дисципліни, а також  реалізацію власних тренувальних IT проектів за різноманітними напрямами, зокрема: комп'ютерні мережі, комп'ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів, проектування інформаційних систем та ін . В ході навчання, учні досліджують сукупність методів, виробничих процесів, програмно-технічних засобів, займаються пошуком рішення та оптимізації виробничих задач, за допомогою ІКТ. Торкаються питань управління ІТ-проєктами, програмної інженерії та технологій комп'ютерного проєктування.

Навчальна програма передбачає:

• Поглиблене вивчення інформатики, математики.
  • Профільні спецкурси з вивчення актуальних мов програмування, адміністрування інформаційних мереж, AR/VR.
  • Участь у діючих проєктах та запуск власних IT проєктів.
  • Профорієнтаційні зустрічі з лідерами сфери ІТ.

Реалізовані проекти в 2020 році:

• Minecraft Club
  • Кіберспорт «FIFA-2020»

СПЕЦКУРСИ

«Основи програмування (мови програмування)»

«DevOps(як реалізуються спільні проекти в IT)»

інтегрований курс «Світ через призму науки»

«Дизайн мислення»

«Медіаграмотність»

Для кого?

Напрямок «Інформаційні технології» підходить тобі, якщо ти не уявляєш своє життя без технологій, маєш хороші знання з математики, полюбляєш досліджувати функціонування різноманітного приладдя та аналізувати дані, хочеш ще в школі розробляти свої програми, вивчати основні мови програмування.

Дизайн та архітектура

Дизайн та архітектура – цікавий напрям для творчих людей з технологічним мисленням. Періодом навчання передбачається :

• поглиблене вивчення математики, креслення, інформатики;
  • набуття компетенцій з профільних предметів: архітектурне проєктування; креслення; мистецтво;
  • рисунок;
  • дизайн інтер’єру;
  • практичні заняття , робота в групі;
  • досвід у експозиції проєктів, захисті проєктів;
  • формування просторового мислення;
  • отримання знань, умінь і навичок зі створення графічних і об'ємних моделей просторових об'єктів засобами технічного малювання та макетування;

виїзні заходи, зустрічі з спеціалістами в різних областях.

«3D моделювання: Autodesk Revit, AutoCAD, 3ds MAX,

ARCHICAD, 3D Max, Google SketchUp»

«Історія мистецтв»

«Основи конструювання»

«Світова архітектура»

«Дизайн мислення»,

«Медіаграмотність»,

Для кого?

Напрямок «Дизайн та архітектура» саме для тебе, якщо ти захоплюєшся архітектурою, тобі подобається створювати свої макети будівель, ти мрієш створювати незвичайні споруди, поглибити свої знання з тих розділів математики та фізики, які справді потрібні для майбутньої професії, маєш велике бажання навчитися правильно проєктувати будинки у реальних практиків, а також освоїти програмне забезпечення, необхідне сучасному архітектору та будівельнику.

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82