Марина Рябчун

Вітаю! Мене звуть пані Марина.DSCF4932

Я закінчила Київський національний університет технологій та дизайну.
Додатково навчалася в International academy of tutoring на курсі «Основи тьюторінгу».
Учительська платформа на тренінгах «Освіта - релігія майбутнього», «Булінг та домашнє насильство - як діяти та не втратити самоконтроль», «Управління без тиску: технології й інструменти управління людьми», «Пізнай себе методами арттерапії».

З 2018 року працюю вчителькою трудового навчання в «Ліко-школі», керівником гуртка «Театр моди», вчителькою спецкурсу «Архітектура та дизайн», тьюторкою.

Працюю за напрямком розвивального тьюторінгу, який покликаний на визначення сильних сторін дитини, зон найближчого розвитку. Тьюторінг передбачає роботу над особистісним ростом дитини, її вмінням бути самостійною, приймати рішення та нести за них відповідальність.

Моїми сильними сторонами є відкритість та доброзичливість; вміння слухати та ставити запитання; раціональність, критичне мислення та здатність до аналізу.

Приклад мого супроводу: дитина звернулася до мене з проханням навчитися тайм-менеджменту. У результаті тьюторантка почала оцінювати свій час, розставляти пріоритети та планувати свою діяльність.

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82