Яніна Білецька

Привіт! Я пані Яна.
Освіта: закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом, магістр, спеціальність - практична психологія.dscf6090

Маю сертифікати: Символ драма - І ступінь, робота з дітьми та підлітками, сімейне консультування, право півкульне малювання, казкотерапія, психосоматика, ораторська майстерність, семінари Гордона Ньюфелда, сертифікат Lions Quest, психолого-педагогічні методи навчання першокласників в LEGO середовищі, основи тьюторингу, тренінг СЕН та СЕЕН.

З 2011 року працюю як психолог, тренер, тьютор.

Моя спеціалізація в тьюторстві - розвивальний тьюторинг. На заняттях ставлю акцент на індивідуальний запит дитини, навички самовдосконалення, розвиток лідерства та сильних особистісних сторін. Намагаюся зрозуміти дитину як особистість, її потреби, бажання – і вже далі, рухатися в бік планування нашого спільного курсу.

Мої сильні сторони як тьютора – це емпатія, вміння вибудовувати сильні емоційні зв’язки, пунктуальність.

Приклади супроводу дитини з моєї практики:

• Мета – робота з самооцінкою. Результат – тьюторантка усвідомлює власну значущість, стала більш впевнена у своїх діях (написання віршів, кіно). Готова пишатися собою, показуючи свій продукт діяльності на загал.
  • Мета – розвинути навичку пунктуальність. Результат – дитина розуміє ціну часу та навчилася планувати. Практикує свої знання на інших шкільних предметах (намагається приходити за 10 хв або попереджати про відсутність)