Вартість навчання

Інноваційні програми навчання, харчування власного виробництва, білінгвальне навчання, безпечне середовище (цілодобова охорона)

ЗНИЖКА

7%

• При сплаті за весь навчальний рік, за умови здійснення оплати всієї суми за весь навчальний рік не пізніше 01 серпня відповідного року

ЗНИЖКА

5%

• За кожну дитину, за умови навчання в школі/дошкільному навчальному закладі «Ліко- Світ» або «Ліко - Світ «Венеція» другої дитини Замовника.

Форми взаємодії "Школа-Сім'я-Дитина":

- Тристоронні зустрічі ( педагог-батьки-дитина)

- Персональні зустрічі з педагогом за попереднім записом

- Електронний щоденник;

- «Школа усвідомленого батьківства»

-  «Ангели школи» (батьки мають можливість долучатися до навчального процесу та проводити уроки\семінари\тренінги для учнів)

2-4 класи

22тис./Міс.

• 198 000 грн \ навчальний рік
  • Перебування у школі повний навчальний день, з 8:00-19:00
  • Класи не більше 22 учнів
  • Харчування власного виробництва: ІІ сніданок, полуденок, страви на вибір. І сніданок та вечеря оплачується додатково
  • Друга іноземна мова за вибором (німецька, китайська,іспанська,французька)
  • 2 групових гуртка (творчі студії) на вибір (3 гуртка та більше, відвідування STEM-центру та спортивної школи Sport Liko сплачуються додатково)
  • Супровід куратора
  • Медичний супровід
  • Логопедичний супровід
  • Екскурсії у межах міста
  • Охорона, відеоспостереження

5-11 класи

22тис./Міс.

• 198 000 грн \ навчальний рік
  • Перебування у школі повний навчальний день, з 8:00-19:00
  • Класи не більше 22 учнів
  • Харчування власного виробництва: ІІ сніданок, обід (шведський стіл). І сніданок та вечеря оплачується додатково
  • 1 учень – 1 iPad (навчання, виконання навчальних проєктів)
  • Допрофільне\профільне навчання (8-11 класи). Три сучасні напрями входять у навчальний розклад: ІТ, біотехнології та медицина, дизайн та архітектура (відповідно до обраного курсу формується розклад для учнів)
  • Поглиблене вивчення іноземних мов, ІІ мова за вибором у навчальному розкладі (основна – англійська, 5 год\тижд. + німецька, китайська, французька, іспанська за вибором, 2 год\тижд
  • 2 групових гуртка (творчі студії) на вибір + факультатив. 3 гуртка та більше, відвідування STEM-центру та спортивної школи Sport Liko сплачуються додатково)
  • Екскурсії у межах міста
  • Медичний супровід
  • Охорона, відеоспостереження

Вступний внесок – 25 000 грн, без ПДВ (сплачується двічі, при вступі до початкової школи та при переході у середню школу).

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82