• +38 044 492-31-22

Змішане навчання в Ліко-школі

Вважаємо за необхідне надати офіційне роз'яснення позиції ТОВ «Ліко-школа» щодо організації навчального процесу з 08 листопада 2021 року.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  школи можуть працювати у червоній зоні, у разі стовідсоткової вакцинації працівників, а учні початкової школи повинні вчитися за будь-яких умов. В той же час, протокольне рішення постійної комісії з питань ТЕБ та НС про закриття шкіл по суті ігнорує рішення уряду .

Беручи до уваги колізію, яка виникла, керуючись нормативним актом, що має вищу юридичну силу, нами було прийняте усвідомлене рішення:  з 8 листопада перейти на змішану форму навчання. Очно вчаться лише ті діти, від чиїх батьків ми отримали відповідну заяву про бажання вийти до школи, всі інші продовжують вчитися дистанційно.  Адже Закон України « Про освіту» в ст.55 проголошує серед інших прав батьків здобувачів освіти і право батьків на вибір виду і форми здобуття дітьми відповідної освіти. Дивує, що адміністративний протокол був складений саме за те, що начебто ми не забезпечуємо дистанційної форми навчання. Тільки суд в цій ситуації здатен поставити останню крапку.

В «Ліко-школі» всі працівники вакциновані. Ті, хто відмовився від вакцинації,знаходяться у відпустці за власний рахунок. Школа дотримується усіх протиепідеміологічних заходів, приміщення облаштовані дезінфекційними апаратами, освітній процес організовано у ,так званих, «класах- бульбашках» для уникнення контактів між класами.

Ми переконані, що кожне середовище ( сім’я, клас, школа) має свій мікроклімат, в тому числі й імунний, де є свої піки і спади захворюваності. На нашу думку, саме тому навчальний заклад здатен сам вирішувати, коли працювати, а коли закривати клас чи школу на карантин.

Підсумовуючи, хочеться сказати, що, по суті, на нас склали протокол про адміністративні правопорушення за те, що ми на законних підставах, керуючись постановою Кабінету міністрів України,  забезпечуємо право наших учнів  на освіту.

+38 044 492-31-22
+38 044 492-31-82