• +38 044 492-31-22
Пані Олена Кухаревська вже кілька років є партнером київської MiniBoss Business School

На початку навчального року сталася подія, яка закріпила цю плідну співпрацю.
З навчального року 2020-2021 Ліко-школа інтегрувала новий фокус уваги на розвиток проєктного мислення, бізнес знань і навиків у школярів та ввела восьмирічну програму бізнес освіти MINIBOSS  в рамках навчальної програми закладу.
На Форумі Стартапів 2021 ми побачимо перші презентації проєктів від учнів Ліко MiniBoss Kyiv Business School.
Які очікування від Форуму Стартапів у пані Олени?
Що за проєкти очікує побачити директорка школи?
Яким знанням та навичкам рекомендувала б навчати дітей, щоб вони виросли щаслими і успішними?
Читайте в цьому інтерв'ю.

Пані Олено, чому Ви вирішили підтримати юних підприємців?
І які у Вас очікування від Форуму стартапів MINIBOSS?

Я переконана, що підприємництво це — та навичка, яку потрібно прививати дітям з першого класу. Не обов’язково всі стануть підприємцями та власниками бізнесу, але ця навичка буде дуже потрібна у будь-якій професії та й взагалі в житті.

Від Форуму очікую нових креативних ідей!

Як гадаєте, які проблеми чи потреби спробують вирішити своїми проєктами юні підприємці? За якими критеріями будете оцінювати дитячі проєкти?

Сподіваюся, що будуть соціальні та екологічні проєкти!
Мої критерії оцінки: креативність, соціальна  важливість проєкту та вміння презентувати проєкт, команду та себе.

На вашу думку, чому саме (яким навичкам) необхідно навчати дітей, щоб вони були успішними в житті?

Уміння ефективно навчатися.
Розвинений емоційний інтелект
Креативність
Внутрішня мотивація
Критичне мислення і вміння опрацювати інформацію
Довіра та відкритість

Що особисто Вас надихає в роботі та житті, допомагає залишатися в ресурсному стані?

Мене надихають успіхи та перемоги моїх учнів. Необов’язково на олімпіадах та конкурсах. А перемоги над собою, своїми проблемами та страхами...
Щоб залишатися в ресурсному стані, я медитую, стараюся подорожувати, оточую себе «своїми» людьми
:)

Якщо б Ви могли дати тільки одну пораду юним бізнесменам після того, як вони отримають гранти на реалізацію своїх проєктів, що це була б за порада?

Завжди пам’ятати, що все що ви робите повинно відповідати принципу «win-win-win».

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82