• +38 044 492-31-22

МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО Liko-School

З 1 вересня 2020 року школа LIKO спільно з освітньою агенцією DECeducation  розпочала співпрацю із закордонними навчальними закладами:

• SWISSEDUCATIONGROUP (SEG

Лідерсереднавчальнихзакладів в сфері туризму, готельного та ресторанного бізнесу.

Країна навчання – Швейцарія

• INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA (ILAC)

Провідна мережа  шкіл англійської мови та центрів програм підготовки для вступу в коледжі та університети Канади.

Країна навчання – Канада ( м.Торонто та м.Ванкувер)

• ISTITUTOMARANGONI

Провідний європейський університет моди і дизайну, що входить в топ-5 кращих fashion-шкіл світу, та пропонує десятки творчих і бізнес-спеціальностей - від дизайну одягу, продукту і інтер'єрів до бренд-менеджменту і кураторства.

Країни навчання – Англія (м.Лондон), Італія (м.Мілан, м Флоренція), Франція (м.Париж)

• EU BUSINESS SCHOOL (EU)

Це міжнародна акредитована бізнес-школа зі світовим ім'ям, що входить в топ професійних рейтингів та спеціалізується на підготовці фахівців у сфері бізнесу.

Країни навчання  - Іспанія (м.Барселоніа), Швейцарія (м.Женева та м.Монтре ), Німеччина  (м.Мюнхен).

• INTO UNIVERSITY PARTNERSHIPS

Мережа центрів з підготовки до вступу до вищих навчальних закладів у Великій Британії та США,що розташовуються безпосередньо на території університетів. INTO співпрацює з 28 навчальними центрами на базі університетів.

Країни навчання – Великобританія, США.

Це одні з кращих навчальних закладів у своїй області, з якими вже багато років співпрацює наш партнер - освітня агенція DEC education.DEC education допомагає в підборі програм і процесі зарахування до навчальних закладів за кордоном.

Протягом вересня зарубіжні партнери проводили презентаціїпрограмякі вони пропонують за напрямками:

• Бізнес та комунікації
  • ІТ технології
  • Архітектура та дизайн
  • Біотехнологія та медицина

Протягом навчального року 2020- 2021 в форматі онлайн воркошопів ми плануємо організацію і проведення ряду лекцій і майстер класів від зазначених навчальних закладів за обраними вами напрямках. Допомога в оранізації даних заходів буде з боку вище згаданого нами партнера, освітньої агенції DEC education.

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82