Співпраця Ліко-школи з DEC school

Співпраця Ліко-школи з DEC school стала успішним стратегічним рішенням та можливістю для учнів вивчати англійську ефективно та цікаво прямо в школі. Завдяки професіоналізму викладачів DEC school та комфортній атмосфері, дітям сподобалося збагачувати свої знання, спілкуватися з носіями та вдосконалювати вимову, та досягти прогресу.

Тож ми продовжуємо працювати разом, прагнучи до спільної мети - виростити покоління лідерів і інноваторів майбутнього.

Зміни й виклики сучасного світу потребують від дітей не лише гарних знань, а й цілого комплексу компетенцій, що допоможуть їм бути успішними й щасливими.

Тож цього року DEC school підготувала нові сучасні програми, які окрім покращення рівня володіння англійською, мають на меті ще й розвиток навичок 21-го століття.

Програми DEC school для учнів Ліко-школи на навчальний рік 2020/21:

English +Soft Skills

Нова програма навчання спрямована на розвиток «гнучких здібностей» вашої дитини через вивчення англійської мови

DEC Debate Club

Розвиток комунікативних здібностей, креативного мислення, ораторське мистецтво та вміння відстоювати свою думку

General English

Заняття, що включають усі аспекти володіння англійською: speaking, writing, listening, reading. Побудовані за принципом проєктного навчання.

Soft Skills

Курс спрямований на розвиток комунікативних навичок та компетенцій, що потрібні для успішного майбутнього у сучасному світі.

Підготовка до ЗНО

Заняття, що охоплюють різні напрямки, необхідні для успішної здачі ЗНО: лексику, граматику, читання, та пробний тест по завершенні навчання.

Новинкою цього року також є Global Lessons - ексклюзивні уроки від викладачів рейтингових закордонних ВНЗ разом зі студентами з усього світу, які включені до кожної програми.

Всі програми доступні в онлайн та офлайн форматі, тож ви можете обрати той, що підходить саме вашій дитині:

ОФЛАЙН https://dec-school.com/uk/lp/nabor-2021

ОНЛАЙН https://dec-school.com/uk/lp/online-2021

Впевнені, що уроки з DEC school стануть чудовим доповненням комплексного розвитку учнів Ліко-школи.

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82