Для вчителів підготували освітній серіал про інтерактивне навчання

15 липня 2020 року Ліко-школа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, АСБІС-Україна та Майкрософт Україна презентуватимуть освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».

Участь у презентації освітнього серіалу візьмуть:

- Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

- Олена Кухаревська, директорка Ліко-Школи

- Віталій Мельниченко, директор АСБІС-Україна

- Ніна Кутузова, координаторка освітніх програм Майкрософт в Україні

- Співачка Мята

Онлайн-трансляція презентації розпочнеться в середу, 15 липня, об 11:00 на YouTube-сторінці Кабміну https://bit.ly/YouTube_Government

Нагадаємо, що мета співпраці — зробити сучасні технології більш доступними та зрозумілими для широкого кола людей.

Проєкт підтримали провідні виробники техніки для організації інтерактивної та дистанційної взаємодії – Apple, Logitech, Prestigio, офіційним дистриб’ютором продукції яких є компанія АСБІС-Україна.

Довідка

Міністерство цифрової трансформації – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах:  цифровізації, електронного урядування, надання електронних та адміністративних послуг, відкритих даних, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, розвитку національних електронних інформаційних ресурсів та інтероперабельності, розвитку ШСД до інтернету, ІТ-індустрії , електронної комерції.

Більше інформації: https://thedigital.gov.ua/

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Microsoft - Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) забезпечує умови для цифрової трансформації в епоху «інтелектуальної хмари» та «інтелектуальних технологій». Місія компанії — дати можливість кожній людині та організації на планеті досягти більшого.

+380 044 492-31-22
+380 044 492-31-82