Дистанційне навчання у Ліко-школі на період карантину

Дистанційне навчання у Ліко-школі на період карантину

Друзі, у зв'язку з карантином Ліко-школа переходить у формат дистанційного навчання!

За рішенням КМДА з 12 березня 2020 року орієнтовно до кінця місяця в навчальних закладах міста Києва усіх форм власності оголошено карантин через розповсюдження коронавірусу COVID-2019.
https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/1100625010276835/ (https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/1100625010276835/)

У зв'язку з цим навчальний процес для учнів Ліко-школи організовано у дистанційному форматі (завдання для самостійного опрацювання в SLMS, відеоконсультації) з використанням ресурсів SLMS і TEAMS.

Яким чином ми забезпечуємо дистанційний навчальний процес для учнів:
- Перед карантином дітям було видано додому всі навчальні посібники та планшети (учням 5-11 класів).
- На період карантину ми проводимо повноцінні уроки та індивідуальні консультації для всіх учнів з усіма вчителями, за допомогою ресурсів: Microsoft Teams, SMLS, Zoom, YouTube (повноцінні уроки у вигляді відеозаписів, в також з виходами у прямий ефір)
- Навчальний день триває у звичайному режимі.
- В рамках дистанційного навчання у ресурсі SMLS після кожного уроку буде викладена презентація із завданнями, виконання яких буде враховуватися під час підсумкового оцінювання.
- Контент уроків у SMLS за розкладом дня буде з'являтися не пізніше 11:00
- Проводяться онлайн консультації за допомогою ресурсу ZOOM (графік консультацій у TEAMS  публікується щотижня окремо для усіх класів)
- Якщо виникають труднощі, учні мають можливість записати свої запитання в чат під час онлайн уроків чи написати вчителю в чат ТІМС.
- Позаурочний контент (список книг, фільмів, мультфільмів) розміщуватиметься у TEAMS у групи класів.

Наголошуємо на необхідності дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних норм і створенні умов для здорового навчання і відпочинку дітей у цей період.

Слідкуйте за новинами! Усім міцного здоров'я!