Swift

iOn.ua

Що буде на курсі?

iOS

Дізнаєтесь про особливості розробки мобільних застосунків під iOS та основну ідею екосистеми Apple.

Swift

Вивчите синтаксис сучасної мови програмування Swift, дізнаєтесь чому її вважають безпечною та швидкою.

Interface Builder

Здобудете навичку проєктування користувацьких інтерфейсів. Ознайомитесь з фреймворками UIKit та SwiftUI.

Xcode

Навчитесь працювати в середовищі розробки Xcode. Пройдете весь шлях від створення проєкту до публікації застосунку в AppStore.

Irina Scabenok

Ірина Скабенок

Сертифікований тренер Apple

Про мене:

• Вища технічна освіта
  • Практичний досвід навчання підлітків
  • Навички тьюторства та коучингу

Для кого цей курс?

Новачків

Якщо ви ніколи не займалися програмуванням - Swift є ідеальною мовою для старту. Під пильним наглядом сертифікованого тренера Apple ви засвоїте ази і здобудете перші навички.

Початківців

Якщо ви вже зробили або робите перші кроки в Swift-розробці - ми зможемо допомогти систематизувати знання та скеруємо на шлях подальшого розвитку.

Студентів

Зможете поглибити свої знання з розробки мобільних застосунків. Відпрацювати практичні навички на сучасних та надійних iMac. Спробувати себе у ролі iOS Developer.

Опис курсу

swift1

Курс створено відповідно до методичних рекомендацій Apple на основі офіційного підручника "Develop in Swift Fundamentals".

Програма курсу передбачає вивчення основних термінів та понять англійською та українською мовами, перегляд відео з конференцій WWDC, користування офіційною документацією по Swift та додатковими інформаційними ресурсами, виконання 27 практичних робіт у Playgrounds, виконання 3 навчальних проєктів в Xcode, 1 власний випускний проєкт з можливістю його публікації до AppStore.

В ході вивчення курсу ти прокачаєш англійську, вивчиш синтаксис та основні конструкції мови Swift, отримаєш розуміння принципів ООП та функціонального програмування. Здобудеш навички розробки функціоналу мобільних застосунків, створення користувацьких інтерфейсів, тестування та відладки. Вдосконалиш свої Soft Skills.

150 навчальних годин

100 годин практики

3 навчальних проєкта

Вартість курсу