Олена Сусліна

ОЛЕНА СУСЛІНА

Вчитель німецької мови ІІ кваліфікаційної категорії. Стаж 7 років

Освіта: Луганський національний університет Т.Г. Шевченка.

Більше за все я люблю вчитися та впевнена, освіта -це той важливий інструмент, що є підґрунтям обізнаного суспільства та щасливої нації. Бернард Шоу сказав: «Glücklich ist der Mann,der von seinem Hobby leben kann», та от це саме про мене. Мені дуже пощастило, я можу жити своїм хобі, кожного дня бачити зацікавлені очі моїх учнів, надихати їх бажаннями до нових відкриттів та сповнювати впевненістю, що світ не закінчується на нашому горизонті. Любов, порозуміння та підтримка – це ті ціннісні орієнтири, які я мрію розділяти з кожним і які я старанно виховую в моїх учнях. Три роки тому, я працювала в місті Слов‘янськ, що тільки оговтувався після військових подій і там теж були дітки, яким звичайно відкривали двері школи та надавали знання, але вони, як і всі, в той час, прагнули любові та співчуття, саме там я зрозуміла, що шлях до серця та розуму дитини можливий лише через якісні стосунки та довіру. З тієї потреби почався активний пошук та занурення в світ навичок і знань ХХІ століття. В 2016 році я була учасницею тренінгу, що проводила міжнародна організація “Save the Children “ та отримала знання в галузі «Перша психологічна допомога дітям в надзвичайних ситуаціях». Далі був міжнародний проект, той, що сповнив моє життя змінами. Це був проект «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення», в рамках якого, я пройшла навчання з ненасильницького спілкування, практики уважності, інтегральна школа «Емпатія», розвиток емоційного інтелекту та познайомилась з досвідом і основними принципами шведської системи освіти. В 2016-2018 навчальні роки працювала вчителем німецької мови в гімназії Драгоманова в місті Києві, брала участь в EdCamp «Прогресивні зміни в початковій школі» місто Київ, «Розвиток емоційного інтелекту» місто Херсон, «Готуємо вчительство Нової української школи» місто Слов‘янськ. З березня по квітень 2017 року була учасницею програми розвитку для освітян.
«Трансформація освіти: агенти змін Нової Української школи». Також важливим для себе вважаю курс навчання «Креативні педагогічні стратегії», що надихнув та надав багато нових ідей, якими практично користуюся і зараз. З вересня 2017 по березень 2018 підвищувала кваліфікацію в інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Брала участь в конкурсі «Вчитель року 2018».
З 2018 викладаю німецьку мову в Ліко ліцеї та працюю над темою « Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття». Продовжую активно вчитися та з задоволенням відвідую тематичні зустрічі з колегами. Для себе визнаю головною метою любити те, що роблю і мати поруч людей, яких хочеться обіймати