Олена Стативка

ОЛЕНА СТАТИВКА

Вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. Стаж – 24 роки

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти»

Освіта: Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Шевченка

Протягом всієї вчительської кар‘єри навчаюся у дітей завжди і всьому, бо діти - найпрогресивніша частина людства: чи то новим дослідженням при написанні МАНівських робіт з математики, чи новим напрямам сучасного мистецтва; новим доведенням відомих теорем, чи написанню п’єс. Разом ми отримували золоті медалі, високі бали ЗНО і GMAT, призові місця на олімпіадах і конкурсах різного рівня. Я пишаюся своїми учнями, які є студентами та випускниками університетів Oxford, Harvard, MIT, Columbia, Illinois, КПІ, КНУ та ін. Ми разом з учнями вчилися швидко приймати рішення, мислити та аналізувати одночасно по вертикалі і горизонталі, а ще - стрибати з парашутом і погружатися з аквалангом. Колись саме учні відкрили для мене Лану Дель Рей і Людовіко Ейнауді, Чака Паланіка і Любко Дереша. Тільки в цьому навчальному році ми отримали 14 призових місць на різноманітних олімпіадах від районних до міжнародних, і взяли участь у «Hong Kong Mathematics Olympiad». Впевнена, що попереду велика кількість перемог і, сподіваюсь, ми багато чому ще навчимось разом, роблячи добрі справи.