Марія Хвостик

Хвостик Марія Сергіївна
Вчитель китайської мови. Стаж – 4 роки
Освіта: Київський національний лінгвістичний університет
· Стажування в Ляонінському педагогічному університеті (Китай)
· Сертифікат HSK 5, HSKK.
Вчити китайську мову – це Цікаво! Багато людей вчать китайську просто з інтересу до цієї мови. Вона відкриває двері в світ загадкової і екзотичної азіатської культури. Крім того, володіти китайською мовою - це просто круто і актуально!
Також ви отримуєте ще й духовний розвиток. Ієрогліфічне письмо незвичне для європейської людини, відмінне від нашого письма, виводить свідомість на новий рівень, змушує поглянути на світ з іншого боку і допомагає зрозуміти світогляд носіїв мови. Сам процес написання ієрогліфів ще можна прийняти як медитацію.
1. Хобі: читання книжок, перегляд фільмів на китайській мові
2. Особливий талант: знаходити з усіма спільну мову
3. Моя мрія: набути значного розвитку в професійній сфері
4. Хочу володіти супер силою: додати часу до доби, щоб все встигати
5. Побажання для учнів: ніколи не зупинятися перед складнощами та труднощами. Вперед і тільки вперед!
6. Надихає: успіхи учнів, нові враження та друзі.
7. Хотіла б побувати: стрибнути з парашутом
8. Ідеальний відпочинок: на березі моря, з родиною.
9. Остерігаюся: непорядних людей.
10. Рецепт, як стати незвичайним: радіти кожному дню та кожному новому враженню.