Людмила Зленко

ЛЮДМИЛА ЗЛЕНКО
Вчитель української мови і літератури ІІ кваліфікаційної категорії. Стаж – 5 років.
Освіта: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2017
За словами Антона Чехова, «учитель повинен бути артистом, художником, палко закоханим у свою справу». Зважаючи на столітню прірву в світосприйнятті, хочу продовжити так: психологом, науковцем, дослідником, консультантом, новатором, авторитетом, демократом, людинолюбом. До цих ролей не готують у школі чи в університеті, їх неможливо засвоїти від досвідченіших колег чи на освітніх тренінгах. Це виклик новітнього часу, який я приймаю як учитель Ліко-ліцею.
Мої професійні досягнення – це успіхи моїх учнів, віра у перемогу кожної дитини. Я щаслива бути причетною до творення нового освітнього простору у Ліко-ліцеї. Освітянські реформи надихають мене на нові відкриття, спонукають до пошуку, реалізуються у творчій діяльності учителя української мови та літератури. Легко працювати у креативному колективі однодумців, цікаво пізнавати яскравий дитячий світ емоцій і вражень. Постійний професійний розвиток і самовдосконалення – джерела мого педагогічного іміджу, а креативність і любов до дітей – запорука успішного вчителювання.