Оксана Кравченко

ОКСАНА КРАВЧЕНКО
Вчитель української мови та літератури ІІ кваліфікаційної категорії. Стаж – 12 років
Освіта: НПУ ім. М. П. Драгоманова
Філологія – це любов до слова, відчуття його неймовірної важливості для людини. Здобувши філологічну освіту в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова, я прагнула сповна реалізуватися у професії, здобути фаховий досвід: працювала викладачем філологічних дисциплін у вищому навчальному закладі (Національна академія Служби безпеки України); науковцем-дослідником проблем мовної освіти в Україні та діаспорі (Національний науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії МОН України); автором і редактором друкованих наукових статей та видань з питань культури мови та формування української мовної ідентичності; вчителем української мови, української та зарубіжної літератури (Британська міжнародна школа – Київ). З досвіду роботи я зрозуміла, що хочу бути не лише фахівцем, який досконало знає українську мову, а навчати мови дітей, навчати цікаво й доступно, допомагати сучасним школярам пізнавати смак рідного слова, бачити живий відгук у їхніх очах і радість від перших успіхів на непростому шляху до знань. Отже, моя робота в Ліко-школі не випадковість, а свідомий вибір, можливість всебічно застосувати свій досвід, реалізувати цікаві ідеї та проекти, зростати творчо та професійно у колі непересічних, ініціативних колег-однодумців.

Анкета «10 зізнань»
1. Хобі: кімнатне квітникарство, читання.
2. Особливий талант: за будь-яку справу братися з ентузіазмом і захопленням.
3. Моя мрія: жити в країні, в якій я бачу світло і не бачу зброю, в якій пишаюся собою і тобою.
4. Хочу володіти суперсилою: щоб робити дива власними руками.
5. Побажання для учнів: «тільки одне робить здійснення мрій неможливим – це страх невдачі», тому вірте в себе!
6. Надихає: успіхи моїх учнів і філософські погляди Омара Хайяма.
7. Хотіла б побувати: в Японії, побачити цвітіння лотоса на озері Ідзунума.
8. Ідеальний відпочинок: у колі рідних, розуміючих тебе людей.
9. Остерігаюся: категоричних суджень.
10. Рецепт, як стати незвичайним: бути гармонійною особистістю, робити свою справу на відмінно, бо любиш її й віддаєшся сповна.