Юрій Кучма

ЮРІЙ КУЧМА
Вчитель історії. Стаж – 1 рік
Освіта: КНУ ім. Т.Шевченка
Ще в школі визначився з майбутньою сферою професійною діяльністю – освіта. Професія вчителя, незважаючи на свою складність, манила і стимулювала розвиватись у цьому напрямку. В університеті отримавши базові та спеціальні знання з предмету спробував себе на практиці в школі.
Я люблю дітей і щиро вірю, що робота з ними це скоріше не професія, а покликання. Терпіння, самоорганізація, вміння індивідуально підійти до роботи з учнем, цікаво розповідати матеріал, зацікавити дитину – це особливі вміння і якості, які притаманні не всім сучасним, і не дуже, педагогам. Нажаль система освіти, яка постійно зазнає змін, зараз знаходиться в плаваючому стані. Але навіть плаваючий стан не має стати на заваді вчителю в його основній задачі – формуванню громадянин, людини і спеціаліста. Сучасна шкільна освіта має ставити конкретні високі цілі і йти до них. Це сильно змінить нашу освіту я хочу стати частиною цих змін.
З 2014 року граю в Київському театр-студії «МІФ».