Олексій Головань

ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАНЬ
Вчитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений вчитель України. Стаж – 10 років
Освіта: КНУ ім. Т.Шевченка
Не писатиму про себе, писатиму про хімію. Шкільна хімія – це кулінарний шедевр, який потрібно розрекламувати у меню, не зіпсувати при приготуванні та вміло подати.
Для того, щоб учням було цікаво, вчитель має сам вірити в те, що кожне його слово це перлина, це ключ до пізнання науки, яку він представляє.
Не буває відкритих або буденних уроків, кожен урок має біти відкритим, незабутнім. Вчитель є творцем, актором, фокусником одночасно.
І найголовніше: неможна ніколи забувати, що все що відбувається на уроці - робиться для дітей!
Пишаюся досягненнями своїх учнів:
2013рік (вік вчителя 25 років) - перший призер Всеукраїнської олімпіади з хімії (IV етап). Всього за останні 5 років - 5 призерів Всеукраїнської олімпіади.
2015 рік - перший золотий призер (Переможець) Всеукраїнської олімпіади.
За останні 5 років більше 10 призерів міської олімпіади і більше 50 - районного етапу олімпіади з хімії.
2016 рік - 2 срібних призери 48ї Міжнародної хімічної олімпіади, м. Тбілісі, Грузія.
2017 рік (вік вчителя 30 років) - присвоєння почесного звання "Заслужений вчитель України", указ Президента України №286/2017 від 28 вересня 2017р
Сертифікат Intel проходження курсу "навчання для майбутнього" версія 10.1 - 2014 рік
2013-2018 роки друк власних статей у профільному виданні "Хімія. Шкільний світ". Остання у травневому номері 2018 року. (Всього 5 чи 6)
2016 рік - видання методичного посібника з практичними роботами із застосуванням електронних цифрових лабораторій.
Грамоти Печерського управління освіти, грамоти і подяки Головного управління освіти КМДА (нині Департамент освіти і науки КМДА) - багато, але то вже дрібниці на фоні вищеописаного.