Оксана Коломієць

Коломієць Оксана Василівна
Вчитель математики 5-6 класів.
У 2012 році з відзнакою закінчила Радіофізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю Радіофізика і електроніка. Закінчила аспірантуру та займаюся науковими дослідженнями з плазмової медицини та плазмохімії. Автор наукових праць у фахових наукових іноземних та українських журналах, що входять до міжнародних науково метричних баз. Беру участь у міжнародних конференціях. Головна мета моєї роботи в школі показати дітям, що вчитися - це просто та цікаво. Математика добре розвиває логічне мислення та вміння знаходити рішення будь-якої задачі, що, в свою чергу, може бути корисним кожному учневі в житті. Крім того, у світі сучасних технологій, що надзвичайно швидко розвиваються, математика є фундаментом для їх освоєння.

1 Хоббі: плавання, шахи, пінг-понг.
2. Особливий талант: легко знаходжу спільну мову з людьми
3. Моя мрія: Побачити всі чудеса світу!
4. Хочу володіти супер силою: знати всі мови світу.
5.Побажання для учнів: не боятися труднощів та цінувати підтримку близьких
6 Надихає: приємна музика та цікаві люди
7. Хотіла б побувати: Японія, Європа та країни Америки.
8. Ідеальний відпочинок: В компанії хороших друзів та рідних
9. Остерігаюся: нічого