Леся Костюченко

ЛЕСЯ КОСТЮЧЕНКО

Вчитель математики. Стаж роботи – 15 років
Освіта: НПУ ім. М.Драгоманова
З самісінького дитинства я мріяла бути вчителем. Тому, коли прийшов час, вагань з вибору спеціальності не було. Я обожнюю свою роботу! І вважаю професію вчителя однією з найпрекрасніших! Ти маєш можливість ділитися своїми знаннями та досвідом, а потім із задоволенням спостерігаєш за результатами своєї роботи. Ти постійно навчаєшся у дітей, розвиваєшся завдяки їм. Та найцікавішим і найприємнішим є те, що кожного дня ти маєш можливість занурюватись в Чарівну Країну Дитинства! Нехай і в ролі дорослого!
ХОБІ: читання, музика, спорт, вишивання
ОСОБЛИВИЙ ТАЛАНТ: можу допомогти людині повірити в себе та володію талантом переконання :-)
МОЯ МРІЯ: мрію, щоб на Землі панував мир і щоб невиліковні хвороби стали виліковними. ХОЧУ ВОЛОДІТИ СУПЕРСИЛОЮ: бути одночасно в декількох місцях.
ПОБАЖАННЯ ДЛЯ УЧНІВ: мрійте, не зважаючи ні на що, і впевнено йдіть за своєю мрією. ХОТІЛА Б ПОБУВАТИ: в Римі, Флоренції, Сицилії та інших регіонах Італії
ІДЕАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК: в колі сім‘ї та друзів.
ОСТЕРІГАЮСЯ: брехні, лицемірства та підступних людей.
РЕЦЕПТ ЯК СТАТИ НЕЗВИЧАЙНИМ: кожна людина унікальна. Тож потрібно просто бути собою:-)