Іван Протак

ІВАН ПРОТАК
Керівник STEM-центру, напрямку «Інформаційні технології». Стаж – 12 років
Освіта: Запорізький національний технічний університет.
Після роботи в ІТ сфері завжди хотілося створювати і змінювати світ ІТ освіти на краще. Втілив свої знання, досвід та навички в дитячому таборі ЛІКС, де діти різного віку можуть вивчати ІТ-технології, адже діти - це наше майбутнє!
Засновник своєї компанії з продажу та обслуговуванню комп'ютерної техніки та розробники сайтів під замовлення.
Завжди хотілося розвиватися і рости, тому переїхав до Києва і продовжив працювати в ІТ сфері, співпрацюючи в компанії CyberBionic Systematics на посаді B2B IT Education Program Coordinator. Маю досвід роботи з великими компаніями у напрямку корпоративного навчання їх співробітників, налаштуванні бізнес процесів та інтегруванні CRM (Customer Relationship Management) систем. Займав посаду керівника в ITVDN (IT Video Developers Network), налагодивши роботу у відділі.
Учасник конференцій:
- IT Weekend;
- SE;
- .Net Frameworks day;
- WOW-IT: PM & HR;
- Outsource people;
- IoT Conf UA;
- JavaDay; - Startup Battle
- Lviv Project Management Day
Також брав участь в організації фіналу чемпіонату DevChalenge (всеукраїнський чемпіонат з розробки програмного забезпечення програмістів).