logo stem

STEM-центр при технологічному ліцеї Liko – це місце, де поєднуються точні науки та творчість, де використовують тільки новітні технології, де вивчають тільки те, що знадобиться у реальному житті, де панує дух винахідництва і передових ідей.

Обирайте наші найцікавіші курси та приєднуйтесь до інноваційної STEM-освіти!

Наші напрями 

Робототехніка

Подобається конструювати? Цікавишся передовими моделями роботів та професійним керуванням дронами? Хотів би зібрати та запрограмувати власного робота? Тоді курс «Робототехніка та дрони» - саме те, що треба.

Медіа та відеоблогінг

Курс «Медіа та відеоблогінг» допоможе відчути себе сценаристом, журналістом, фотографом, відео оператором та режисером монтажу. Ми покажемо тобі як почати та розкрутити свій відеоблог, а також зануримо тебе у захоплюючий світ «медіа»!

Game Developer

Навіщо шукати ідеальні ігри, коли можна створювати власні? Вигадати цікавий геймплей, створити вражаючий ігровий світ, додати улюблених персонажів, бонуси та рівні різної складності. Реєструйся на курс «Game Developer» та навчи друзів грати у твою гру!

Програмування

На нашому курсі ми познайомимося з такими основними мовами програмування як C#, Python, PHP, С++, Java. Разом ми зможемо розробити цікаві мобільні додатки, а також frontend та backend для твого власного веб сайту.

Дизайн

Можна вже зараз опанувати професію дизайнера! Навчися створювати ескізи логотипів, друковану продукцію, 3D-моделі, дізнайся усе про графічний дизайн, а також опануй Adobe Photoshop для веб-розробників та розроби макет свого сайту.

Академія Cisco

Академія Cisco відкриває двері у світ технологічного прогресу та кар’єрних перспектив. Ти дізнаєшся як працювати з основними операційними системами, навчишся захищати дані та мережі від кібератак, зможеш самостійно налаштовувати мережі та модеми. Отримай сертифікат від Cisco та дізнайся вже зараз як за допомогою технологій ти міг би змінити наш світ на краще!

Радіоелектроніка

Радіоелектроніка – це чудове хобі, що дасть уявлення про те як функціонують безліч приладів навколо. У курс входить дослідження можливостей мікросхем, виготовлення власної друкованої плати, програмування мікроконтролерів та ще багато іншого!

LIKS

Дитяча школа сучасних технологій

Курс для маленьких винахідників від 6 до 10 років, який включає робототехніку, розробку ігор, творчу майстерність та програмування. Тут розвивають технологічні здібності та креативність, знайомлять зі світом інновацій, допомагають кожній дитині спрямувати свій потенціал та навчитися тому, що справді захоплює.

stem photo

Телефонуйте та реєструйтеся:
+38 (068) 830-73-73