РОЗВИТОК

DEVELOPMENT

marker інтегративно-діяльнісне навчання за педагогічною технологією «РОСТОК»
marker методика «оберненого класу», навчання в SOLE, активне навчання
markerігрові технологи та активне навчання навчальні проекти, індивідуальні плани і тьюторський супровід
marker програма «Інтелект України»
marker поглиблене вивчення англійської мови, уроки художньої творчості і природознавства англійською мовою, Speaking club з носієм мови
marker навчальне середовище 1 учень -1 комп'ютер, гейміфікація навчання
marker участь в експериментальному проекті «Розумники» (SmartKids)

dev2
dev1

Liko-School - ШКОЛА ПОВНОГО ДНЯ

ПРАЦЮЄ В ФОРМАТІ

"ДОДОМУ БЕЗ ПОРТФЕЛІВ"

our services

computer lab

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ip sum has been the industry's standard text ever.

online training

sports events