Важливо не тільки вчити дітей заробляти кошти, а ще й бути Хорошою людиною

ОЛЕНА КУХАРЕВСЬКА: «Важливо не тільки вчити дітей заробляти кошти, а ще й бути Хорошою людиною»
Олену Кухаревську, Директора Технологічного Ліцею Ліко, в житті надихає успіхи вихованців та стан їх щастя. Чим запам’ятався їй Форум стартапів 2018, чому ми маємо вчитися у дітей та яку пораду вона дала юним miniboss-ам – читайте в бліц-інтерв’ю на сайті http://kiev.miniboss-school.com

Наша місія - допомогти дітям знайти себе, виховати добрих, впевнених в собі щасливих людей.

Інтерев'ю з директором Технологічного ліцею Ліко - Оленою Кухаревською, про становлення, перспективи, особливості навчального процесу та концепції виховання юного покоління в Liko-School.

ДІТИ НАДІЇ: ЯК ВИХОВУВАТИ З НАШИХ ШКОЛЯРІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛІДЕРІВ - ВАЖЛИВІ ДУМКИ ПЕДАГОГА

Однією із життєво важливих проблем для України як держави є брак лідерів нової формації - відповідальних громадян, які ставлять суспільний інтерес вище власного. Як же виховувати таких лідерів? На це питання спеціально для онлайн-видання "4mama.ua" відповіла Оксана Карпенко - заступник директора з виховної роботи Технологічного ліцею «Ліко».