Кар'єра

Дорогі друзі!
Раді повідомити, що контингент учнів «Ліко-школи» на 2017 – 2018 рік зріс на 100 учнів! Попереду будівництво нової школи, відкриття Технологічного ліцею і Центру підготовки до школи «Техно-Ліко-Знайка».
Скористайтеся можливістю і станьте членом команди творців Нової української школи, новітнього освітнього середовища «Ліко-школа».
«Ліко-школа» запрошує в свою команду прогресивних педагогів. Наразі, гарячі вакансії:
- вчитель української мови і літератури,
- вчитель інформатики,
- вчитель початкових класів,
- вчитель образотворчого мистецтва
- вчитель музики,
- куратор дитячого колективу;
- тьютор для учнів 2-6 класів.
Про вимоги до кандидатів і переваги роботи в Ліко-школі на сайті та під час зустрічі.
Надсилайте резюме, записуйтеся на інтерв’ю!
Контактний телефон: (097) 220-54-88
Направити резюме ви можете за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши в темі листа назву відкритої вакансії або фразу «Для бази потенційних кандидатів».

work

Ліко-школа – сучасний навчальний заклад, який стрімко розвивається і за 3 роки  своєї діяльності, заслужив довіру і визнання серед учнів і їх батьків.

Щороку ми збільшуємо чисельність учнівського контингенту на 25% і , безумовно, потребуємо розширення педагогічного колективу.

Ми залучаємо  і створюємо оптимальні умови для успішної праці кваліфікованих, ініціативних і відданих своїй праці фахівців.

У  Ліко-школі є безліч перспектив для реалізації творчого потенціалу педагога і гідної оплати його наполегливої праці.

Можливо, на даний момент в школі немає відкритих або цікавих для вас вакансій, але в будь-якому випадку Ви можете направити нам своє резюме, яке ми збережемов Базіпотенційних кандидатів і обов'язково зв'яжемося з Вами, коли з'являться нові пропозиції.

Направляючи резюме для Бази потенційних кандидатів, обов'язково вказуйте напрямок діяльності, який Вас цікавить.

Дякуємо за проявлений інтерес до нашої школи. Будемо раді працювати з Вами в одній команді!

Вчителі 5-9 класів

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

-  Практичний досвід використання сучасних педагогічних трендів під час викладання своїх предметів

-  Власне бачення необхідних трансформацій класно - урочної системи і педагогічних парадигм

-  Щира зацікавленість в персональній успішності учнів

-  Відповідальність за результати своєї діяльності

-  Спрямованість на самоосвіту і розвиток

-  Свідомий вибір здорового способу життя

-  Готовність до експериментальної діяльності з модернізації класно-урочної системи

Методист з початкового навання

-  Досвід роботи вчителем початкових класів не менше 5 років

-  Готовність до виконання адміністративних функцій (складання розкладу уроків, розробка проектів управлінських рішень, контроль за дотриманням режиму роботи закладу)