Apple Learning Event

Долучайтеся до унікального заходу Apple Learning Event, на якому ви матимете змогу першими дізнатися про передові технології Apple, що здатні створити інноваційне середовище для навчання на базі сучасних шкіл. 

🔸Дата і час проведення:
21 вересня 2019 року (субота), 09:00 – 17:00.

🔸Місце проведення:
Liko-School, м. Київ, вул. Маршала Конєва, 7Б.

🔸Для кого саме цей захід?
Для керівників, ІТ-директорів і викладачів шкіл, університетів і освітніх установ.

🔸Чому вам варто взяти участь?
Ви познайомитеся з успішними кейсами шкіл з усього світу та країн СНД, які впровадили інноваційні підходи за допомогою рішень Apple.

Ви дізнаєтеся, як ефективно застосовувати сучасні мобільні технології Apple в освітньому процесі.

Ви візьмете участь у майстер-класах із програмування та створення освітнього контенту для ваших уроків на iPad під керівництвом провідних міжнародних тренерів.

Ви дізнаєтеся, як за допомогою Apple School Manager легко налаштовувати та керувати пристроями Apple в освітньому середовищі.

🔸Реєстрація обов'язкова. Кількість місць – обмежена!
Квитки: https://regtoevent.com/registration/rabbit-full-form?ticket_id=Cw3tlt


🔸Програма заходу:
09:00 – 10:00 Реєстрація учасників. Вітальна кава.

10:00 – 12:00 Презентації:
«Вчися думати по-іншому»;
«Нові вчителі»;
«Еволюція вашого iPad: від іграшки до інструменту, від домашньої роботи до творчості»;
«Якщо я можу, ви також можете! Кожен може вивчити кодування»;
«Чому ми робимо те, що ми робимо?».

12:00 – 13:00 Обідня перерва.

13.00 – 14:30 - Практична сесія I:
«Recycling 365»;
«Початок роботи з Swift Playgrounds»;
«Вчитель-оркестр»;
«Еволюція вашого iPad: від іграшки до інструменту, від домашньої роботи до творчості»;
«Освіта – ІТ-розгортання – Apple».

14:30 – 15:00 Кава-брейк.

15:00 – 16:30 Практична сесія II:
«Recycling 365»;
«Початок роботи з Swift Playgrounds»;
«Вчитель-оркестр»;
«Еволюція вашого iPad: від іграшки до інструменту, від домашньої роботи до творчості»;
«Освіта – ІТ-розгортання – Apple».

16:30 – 17:00 Q&A.

🔸Спікери:

💡Джо Моретті (Joe Moretti), заслужений викладач Apple, Великобританія.

Джо Моретті – заслужений викладач Apple з майже 40-річним досвідом викладання. Працює в закладах початкової, середньої, додаткової освіти та ВНЗ. Спочатку Моретті був фахівцем із питань музики. В Apple він розкрив себе як новатор навчальних програм, ІТ-педагог та гуру інноваційних технологій.

Репутацію інноватора він заробив за рахунок найважливішого аспекту ІТ в освіті – поєднання мотивації та свого власного багатого досвіду. Моретті вважає, що сама інновація та вплив нових технологій важать дуже мало, якщо ми не в змозі визначити, як саме вдосконалити навчання учнів та студентів.

За останні 15 років Джо взяв участь у розробці різноманітних технологій та пристроїв: iPad, Raspberry Pi, AR, iBeacons, нова навчальна програма з кодування тощо. Паралельно Моретті провів низку успішних семінарів з усіх освітніх технологій Apple. Він може використати свій величезний досвід для того, щоб допомогти школам визначити, які технології та інновації найкраще вписуються в розробку їх ІТ-стратегій.

💡Нурлан Імангалієв (Nurlan Imangaliev), заслужений викладач Apple, Казахстан.

Заслужений викладач Apple з 2012 року. Вчитель англійської мови з 15-річним досвідом. Тренер протягом 10 років. Співзасновник та академічний директор USTAZ Professional Learning Center – приватного закладу, що займається професійним розвитком вчителів. Засновник ініціативи SuperTeacher – онлайн-платформи для самостійного професійного навчання. «Я спеціалізуюся на освітніх дослідженнях, розвитку вчителів, мотивації студентів, цифровій грамотності, кіномистецтві та створення музики. Крім того, я також є співзасновником і співведучим підкасту FindYourB», – коментує Нурлан Імангалієв.

💡Ольга Борисенко (Olga Borysenko), завідувач відділу іноземних мов, гімназія «А+», Україна.
Ольга Борисенко – вчитель англійської мови та завідувач кафедри іноземних мов гімназії «A+». 8 років досвіду роботи вчителем. Вона закохалася в ідею технологій в освіті ще 2011 року і з того часу розвивається в цьому напрямку. Любить подорожі, квести, читання (118 книг прочитано у 2018 році), мови.

💡Якоб Есбен Хансен (Jakob Esben Hansen), заслужений викладач Apple, Данія.

У Якоба Есбена Хансена – 10-річний досвід роботи вчителем та керівником школи. Засновник FlowFactory Denmarks – першої середньої школи CBL. Наразі засновник The Friendly Disruptor, де допомагає школам вибудовувати стратегії майбутнього та організовувати семінари. Має досвід у розробці дизайну продуктів. Отримав стипендію на WWDC 2016 від Apple і був одним із 76 викладачів того року. З 2016 до кінця 2018 викладав Swift та дизайн застосунків.

💡Юрій Баглай (Yuri Baglai), ІТ-директор, Liko-School, Україна.

Наразі є заступником директора з ІКТ ТОВ «Ліко-Школа». З 2011 до 2015 рік – директор Координаційного центру інформаційно-комунікаційних технологій Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Працював начальником відділу інформаційного забезпечення Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Здобутки:
забезпечення функціонування екосистеми Apple в «Ліко-ліцеї»;
забезпечення керування понад 200 IPad та 40 Apple TV за допомогою MDM Apple Server та Apple School Manadger.
проектування та впровадження IT-інфраструктури «Ліко-ліцею»;
реалізація проекту з бездротового швидкісного підключення пристроїв до шкільної локальної мережі та інтернету (на тепер 98% усіх пристроїв долучені до мережі лише через WiFi);
запровадження електронної системи керування школою та навчальним процесом (SMLS);
створення першого в Україні шкільного класу віртуальної реальності з використанням шоломів та контролерів компанії Acer;
впровадження автоматизованої електронної системи освіти (інформаційно-аналітична система моніторингу освіти м. Києва, 305 закладів та установ освіти);
впровадження електронної системи реєстрації дітей у дошкільних закладах м. Києва (465 дошкільних закладів, 10 управлінь освіти, батьківська громада Києва);
запровадження електронної системи планування харчування у дошкільних навчальних закладах м. Києва;
розробка програм інформатизації освіти м. Києва на 2006–2010 та 2011–2015 роки.

Організатор:
Компанія АСБІС-Україна – офіційний дистриб'ютор продукції Apple. За підтримки Технологічного ліцею Liko-School.