Тренінг з використання Minecraft: Education Edition

14 грудня ви зможете стати першими учасниками тренінгу з використання Minecraft: Education Edition (МЕЕ) в навчальному середовищі. Форма для реєстрації: https://bit.ly/2FZiZsV
Minecraft: Education Edition - це освітня версія популярної гри.
Впевнені, ви бачили захоплені очі ваших учнів, які з задоволенням конструюють в середовищі Minecraft. Ми готові поділитися з вами досвідом, як організувати навчальний процес з використанням Minecraft: Education Edition.
Наші спікери розкажуть про можливості використання Microsoft в навчальному просторі, поділяться досвідом, як впровадити освітні продукти компанії в школі.
Тренери Liko-Lyceum проведуть воркшоп з використання Minecraft: Education Edition на уроці. Під час практичної частини учасники познайомляться з додатковими розширеннями МЕЕ для вчителів, зрозуміють, як керувати грою, спробують побудувати власноруч конструкції в середовищі МЕЕ.
З чого почати роботу з Minecraft: Education Edition, як керувати процесом гри, як організувати урок з залученням гри, можливості та переваги Minecraft: Education Edition. На всі ці питання тренери та представники Microsoft будуть готові відповісти учасникам тренінгу 14 грудня.
Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.
Адреса: Київ, вул. Композитора Мейтуса 5а, Liko-lyceum