Розпочато запис дітей в дошкільну групу Ліко-знайка (TECHNO-KIDS)

likoznajka

Розпочато запис дітей дошкільного віку (5-6 років) до Ліко-знайки (TECHNO-KIDS) на 2017-2018 навчальний рік.
Протягом навчального року значну увагу буде приділятись розвитку здібностей технологічного спрямування.
Технології - курс занять, що знайомить дошкільнят з базовими знаннями про науки, технології,  інженерію, мистецтво,  математику (STEM - science, technology, engeneering, mathematics).
Зазначений курс спрямований на розвиток креативного і критичного мислення, покращення дрібної моторики та концентрації уваги, а також розвиток навичок конструювання та створення власних логічних і завершених конструкцій.
Знання, основані на STEM-освіті дають великий потенціал та базу для подальшого розвитку у початковій та середній школі.

Телефон для довідок: (044) 492-31-82