Канікули на Лазурному березі

Лінгвістична школа AZURLINGUA м.Ніца (Франція) проводить навчальну поїздку для школярів «Канікули на Лазурному березі»

Розташована школа у самому центрі Ніцци, другої культурної столиці Франції, перлини Середземномор'я. Не випадково більш ніж десятки тисяч учнів з усього світу обирають щороку саме цю школу, щоб вивчати і удосконалювати французьку мову. Викладачі-професіонали гарантують інтерактивне навчання з індивідуальним підходом до кожного учня, використовуючи самі сучасні методики викладання схвалені «Загальноєвропейською програмою вивчення мов». Ця програма дає можливість поетапно підвищувати свій рівень знань в оволодінні французькою мовою. Використання автентичних навчальних відео- та СD-посібників підвищує інтерес до мови.

Навчальні програми розраховані на дітей віком від 8 років, яких супроводжує учитель-керівник.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефон керівника (Viber):

+38 095 819 23 66 Вчитель французької мови, Бережний Олександр Олександрович.

ОПИС

Мова вивчення:

французська

Тривалість навчання:

2 тижні09.07.17 по 22.07.17)

Вартість навчання, проживання

та харчування:

1650 EUROS (2 тижні в Estienne d’Orves )

*** Додатково оплачується авіапереліт, страховка і запис у французьке посольство!

Умови проживання:

- в резиденції Estienne d'Orves (будь-який вік, просторі кімнати на 3-4 людини, туалет і душ на блок, велика територія з можливістю ігор на повітрі, 15 хвилин від моря, територія охороняється та є закритою для сторонніх людей)

Харчування:

- 3-х разове.

Програма навчання:

- 20 уроків французької мови на тиждень: лексика, комунікативна граматика, розмовні кліше, рольові ігри.

- маленькі групи дозволяють уважно спостерігати за прогресом кожного учня всередині групи, сприяють активній участі кожного учня в різних видах роботи, забезпечують індивідуальний підхід.

По закінченню курсу

видається сертифікат міжнародного зразка

Додаткова інформація 1:

екскурсійна і культурна програма: програми передбачають активну позанавчальну діяльність. Прогулянки містом Ніца. Є можливість відвідати знамениті курорти: Монако, Монте-Карло, Канни, Вільфранш, Антіб, Сан-Тропе і т.д. А також візит у Акваленд з Шоу касаток (за додаткові кошти).

*** У програму входить одна виїзна екскурсія на цілий день і 2 виїзні екскурсії по півдня

Додаткова інформація 2:

Батьки, родичі і знайомі учнів можуть брати участь у цій програмі: резервуємо отелі або апартаменти за бажанням та можливостями. Поруч з Azurlingua.

our services

computer lab

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ip sum has been the industry's standard text ever.

online training

sports events